HAKKIMIZDA

Hayat Ağı 2005 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İnşaatlarda yüksekten düşerecek ölümlü ve yaralanmalı kazalarının oranı ülkemizde inşaat sektöründeki hızlı büyüme ile birlikte paralel olarak ilerlemiş ve artmıştır. Hayat Ağı tam burada devreye girerek inşaatlarda yüksekten düşerek yaralanmaya ve ölüme son vermek amacıyla kurulmuştur. 2005 yılından bugüne kadar sayısız hayat kurtarmış ve bir tane bile yırtılan ve deforme olan filemiz olmamıştır. Bu özenli ve titiz çalışmaların sonucu olarak her geçen gün büyüyen HAYAT AĞI ailesi artık sadece inşaat ve şantiye alanlarında hayat kurtarmıyor. İnsanın düşerek yaralanabileceği tüm alanlara güvenlik ağı ve güvenlik filesi uygulaması yaparak büyüyor ve hayatlar kurtarmaya devam ediyoruz.


hayatagi.com hakkimizda
hayatagi.com misyon

MİSYONUMUZ

hayatagi.com olarak bizler insanların yüksekten düşerek yaralanmalarına ve ölmelerine son vermeyi amaçlıyoruz. Gerek çalışma hayatında gerekse özel hayatınızda sizleri olası tehlikelerden önlem alarak korumayı görev bilip bunu aklımıza gelen her alanda uygulamak adına çalışıyoruz. 5 yıldır havuzlara güvenlik ağı geriyoruz. 3 yıldır anaokullarındaki merdiven boşluklarına güvenlik ağı geriyoruz. Bizler çok düşük maliyetler ile çok büyük değerleri korumaya çalışıyoruz. İnsan hayatının değerini biliyoruz.

hayatagi.com vizyon

VİZYONUMUZ

Ülkemizi güvenlik ağı sektöründe lider firması olarak yurt dışında temsil etmek vizyonumuzun en önemli parçasıdır. Ayrıca yeni güvenlik ağı uygulamalarına öncülük ederek sektöre farklı bakış açıları getirmek ve sektörün lideri olarak zihinlerde yer etmek vizyonumuzun diğer unsurlarıdır. Bizler herşeyeden önce iş ahlakımızı yaptığımız işe yansıtmak adına iso tüvsüd tse gibi kalite kuruluşlarınca onaylanmış file ve ekipmanlarını kullanıyoruz.